DayMedia

2018 © DayMedia

Akpress działa na rynku nyskim od 17 lat. To czas, w którym zdobyliśmy potrzebne doświadczenie i sprawdziliśmy na własnej skórze, które rodzaje reklamy są najskuteczniejsze. Tą wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. 

Naszym największym atutem są ludzie. Zgrany zespół, z poczuciem humoru i pozytywną energią, który potrafi szybko i kreatywnie zareagować na potrzeby klienta - to podstawa skutecznej reklamy. Mamy mnóstwo pomysłów i niezbędne w tym fachu - poczucie humoru. Możemy pochwalić się wieloma projektami zrealizowanymi z sukcesem. Zaufały nam największe firmy (polskie i zagraniczne). Obsługujemy również lokalnych przedsiębiorców i mniejszych graczy na rynku, w sposób, który marzyłby się niejednej korporacji. Wystarczy złożyć zlecenie, a od zera zaprojektujemy identyfikację wizualną firmy, logo, materiały reklamowe i podpowiemy jak prowadzić kampanię promocyjną by była skuteczna. Bo dla nas dobra współpraca jest równie ważna jak widoczne efekty i osiągnięte cele.

Jeżeli chcesz zorganizować kampanię reklamową, potrzebujesz plakatów lub nowego logo – przyjdź do nas. Przy filiżance dobrej herbaty zastanowimy się co możemy razem zdziałać.

 

 

 

 

 

 

Akkpress to również wydawnictwo reklamowe, odpowiedzialne za kilka ciekawych projektów (lokalnych oraz ogólnopolskich). Zobacz jak wyglądają nasze pomysły w praktyce!

Gazeta Mój Przewodnik

Mój Przewodnik to bezpłatna gazeta ogłoszeniowa wydawana od 1998 roku. Od 17 lat wydajemy gazetę co 2 tygodnie na cały powiat Nyski. W gazecie można zamieścić ogłoszenia drobne które są bezpłatne oraz płatne reklamy. Gazeta jest już silną i rozpoznawalną marką.

Zobacz online

Mój Przewodnik Online

Stworzyliśmy najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy na opolszczyźnie, który generuje tysiące odwiedzin miesięcznie. Unikalny design wyróżnia stronę spośród innych tego typu nawiązując do klasycznej formy gazety.

Zobacz online

Magazyn ŚlubCafe

Magazyn Ślubcafe to poradnik ślubny, który co miesiąc trafia do rąk narzeczonych na całej Opolszczyźnie. Dostarcza oryginalnych pomysłów i praktycznych porad jak zorganizować idealny ślub i niezapomniane wesele. Prezentujemy tu szereg interesujących artykułów redagowanych przed profesjonalistów z branży ślubnej oraz reklamy firm, które pomogą zrealizować wymarzoną uroczystość naszych czytelników.

Zobacz online

ŚlubCafe Online

Ślubcafe to portal internetowy, który został stworzony z myślą o narzeczonych, którzy pragną zorganizować swoją uroczystość ślubną i wesele w wyjątkowym stylu. Odnajdziemy tu darmowe ogłoszenia, liczne artykuły o tematyce związanej z modą ślubną, organizacją przyjęcia weselnego, profile firm, które pomogą zrealizować uroczystość Waszych marzeń, galerie zdjęć oraz ciekawe konkursy.

Zobacz online

Pracowaliśmy z: